Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Vatan Caddesi’nde kaldırım çalışmaları tamamlanmak üzere

YALOVA BELEDİYESİ, VATAN CADDESİ ÜZERİNDE BAŞLATTIĞI KALDIRIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR. EKİPLER, BİN 800 METRE UZUNLUĞUNDAKİ YOLDAKİ ÇALIŞMALARIN YÜZDE 90’INI TAMAMLADI.

YALOVA BELEDİYESİ, VATAN CADDESİ
Şehrazat Künefe

Yalova Belediyesi, Vatan Caddesi üzerinde başlattığı kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, bin 800 metre uzunluğundaki yoldaki çalışmaların yüzde 90’ını tamamladı.

Vatan Caddesi’nde geçtiğimiz aylarda yoğun bir altyapı çalışmalarına girişen Yalova Belediyesi, isale, içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarını yenileyip asfalt çalışmasını da tamamlamıştı. Bu çalışmaların ardından kaldırım taşlarını yenilemeye başlayan ekipler, şu ana kadar işin yüzde 90’lık kısmını tamamladı.

Çalışmalarla ilgili bilgiler veren yetkililer, “Şehrimizin muhtelif cadde ve sokaklarında tretuvar yenileme işi ihalesi kapsamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle Vatan Caddesi’ndeki toplam 8 bin 400 metrekare alanda ekiplerimiz, şu ana kadar çalışmaların yüzde 90’ını tamamladı. Önümüzdeki haftaya kadar çalışmalarımızı tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.