Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Vandalların hedefi olan park yenileniyor

DÜZCE BELEDİYESİ, KENT PARK’TA TAMİR, BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARINI HUMMALI ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYOR. YÜRÜYÜŞ YOLLARI KAYRAK TAŞI DÖŞENEREK YENİLENİRKEN, EŞ ZAMANLI OLARAK TOPRAK TESVİYE ÇALIŞMALARI DA YAPILIYOR.

DÜZCE BELEDİYESİ, KENT PARK’TA
Şehrazat Künefe

Düzce Belediyesi, Kent Park’ta tamir, bakım ve onarım çalışmalarını hummalı şekilde sürdürüyor. Yürüyüş yolları kayrak taşı döşenerek yenilenirken, eş zamanlı olarak toprak tesviye çalışmaları da yapılıyor.

Düzceli vatandaşların yoğun olarak kullandığı Kent Park’ta Düzce Belediyesi tarafından düzenli olarak bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Sıklıkla vandalların hedefi olan parkta, bahar ayları öncesi yenileme çalışmaları başlatıldı.

Düzce Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından geçtiğimiz haftalarda bakıma alınan Kent Park’taki çalışmalar hummalı şekilde sürüyor.

11 dönüm alana sahip park içindeki aydınlatma direklerinin bakımları tamamlanırken, yürüyüş yolları da baştan sona yenileniyor. Kullanılamaz hale getirilmesi nedeniyle sökülen ahşap yürüyüş yolları yerine, park içinde kayrak taşı döşenerek şık görünümlü yeni yollar oluşturuluyor.

Tahrip olan oyun grupları da yenilenmek üzere sökülürken, yeşil alan düzenlenmesi için toprak tesviye çalışmaları yapılıyor.

Kent Park yenilenen yüzüyle yeniden Düzceli vatandaşların hizmetine sunulacak.