Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Türkiye ve Çin arasındaki ticari bağları güçlendirecek projeye büyük destek

DÜZCE’DE, TÜRKİYE VE ÇİN ARASINDAKİ TİCARİ BAĞLARI GÜÇLENDİRMESİ PLANLANAN “KUŞAK VE YOL GİRİŞİMİ PROJESİ” KONUŞULDU. TOPLANTIYA KATILAN BİLSOFT YAZILIM YETKİLİLERİ, PROJEYE TEKNOLOJİK DESTEK SAĞLAYARAK, İKİ ÜLKE ARASINDA DİJİTAL ALTYAPI VE İŞ SÜREÇLERİNİN ENTEGRASYONUNU KOLAYLAŞTIRMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ ANLATTI.

DÜZCE'DE, TÜRKİYE VE ÇİN
Şehrazat Künefe

Düzce’de, Türkiye ve Çin arasındaki ticari bağları güçlendirmesi planlanan “Kuşak ve Yol Girişimi Projesi” konuşuldu. Toplantıya katılan Bilsoft Yazılım yetkilileri, projeye teknolojik destek sağlayarak, iki ülke arasında dijital altyapı ve iş süreçlerinin entegrasyonunu kolaylaştırmayı hedeflediklerini anlattı.

Düzce Teknopark Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya protokol üyeleri, Çin Halk Cumhuriyeti Chengdu şehrinden davet edilen ve Düzce’de faaliyet gösteren firmaların temsilcileri katıldı. Toplantıda yer alan Bilsoft Yazılım yetkilileri, bölgesel kalkınma ve teknolojik iş birlikleri üzerine görüşlerini paylaştı. Bilsoft yetkilileri, Kuşak ve Yol Projesine teknolojik destek sağlayarak, iki ülke arasında dijital altyapı ve iş süreçlerinin entegrasyonunu kolaylaştırmayı hedeflediklerini anlattı.