Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Minareler hızla yükseliyor

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN GİRİŞİMLERİ İLE YENİLEME ÇALIŞMALARI BAŞLATILAN CEDİDİYE CAMİ MİNARELERİNİN TAMAMLANMASINA SAYILI GÜNLER KALDI. ASLINA UYGUN OLARAK YENİDEN YAPILAN MİNARELER CEDİDİYE MEYDANINI TAMAMLARKEN CAMİ KUBBESİNDE DE TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI.

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR.
Şehrazat Künefe

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile yenileme çalışmaları başlatılan Cedidiye Cami minarelerinin tamamlanmasına sayılı günler kaldı. Aslına uygun olarak yeniden yapılan minareler Cedidiye Meydanını tamamlarken cami kubbesinde de temizlik çalışması yapıldı.

Başkan Faruk Özlü ve iş adamı Burhan Özdemir tarafından imzalanan protokol çerçevesinde yenilenen Cedidiye Cami minarelerinde sona yaklaşıldı. Aslına uygun olarak tasarlanan minareler sağlam temeller üzerinde yükselmeye devam ederken çalışmalar minarelerin son bölümünde devam ediyor. Yapımının başlaması ile hızla ilerleyen çalışmaların kısa süre içinde tamamlanması planlanıyor.

Cedidiye Cami dış temizliğinin kumlama tekniği ile temizlenmesinin ardından kurşundan oluşan kubbe kısmında da temizlik çalışması yapıldı. Bu sayede Düzce’nin en önemli meydanlarından birinde bulunan Cedidiye Cami tarihi özelliklerini geri kazanarak aslına uygun olarak hizmet vermeye devam edecek.