Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Kastamonu Medical Journal Dergisi, ULAKBİM TR Dizin’de

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ AKADEMİK YAYIN ORGANI OLAN KASTAMONU MEDİCAL JOURNAL (KASMEJ), TÜBİTAK ULUSAL AKADEMİK AĞ VE BİLGİ MERKEZİ (ULAKBİM) TR DİZİN’DE TARANMAYA BAŞLAYAN DERGİLER ARASINDA YER ALDI.

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
Şehrazat Künefe

Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi akademik yayın organı olan Kastamonu Medical Journal (KASMEJ), TÜBİTAK Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezi (ULAKBİM) TR Dizin’de taranmaya başlayan dergiler arasında yer aldı.

2021 yılında, Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde yayın hayatına başlayan; tıp alt alanları ile ilgili tüm alanlarda kuramsal ya da uygulamaya dönük çalışmaların yer aldığı ulusal hakemli elektronik dergi olan KASMEJ, TR Dizin’de taranmaya başladı.

Türkiye’nin tıp ve sağlık bilimleri alanındaki bilgi birikimine katkı sağlamayı hedefleyen, akademisyenlere, araştırmacılara ve bilimsel çevreye elektronik ortamda erişim imkanı sağlayan TR Dizin’e giren KASMEJ, yılda dört sayı olmak üzere, tıp ve ilişkili alanlarda yayın yapan araştırmacıların çalışmalarını yayınlıyor.