Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

İşçilere 1 Mayıs sürprizi: Hayatlarında ilk kez rafting heyecanı yaşadılar

DÜZCE BELEDİYESİ, İŞÇİLERİNE UNUTULMAZ 1 MAYIS ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ. İŞÇİ BAYRAMI DOLAYISIYLA BELEDİYE ÇALIŞANI İŞÇİLER, MELEN ÇAYI’NDA RAFTİNG YAPTI. HAYATLARINDA İLK DEFA RAFTİNG YAPAN İŞÇİLERİN HEYECANI YÜZLERİNE YANSIDI

DÜZCE BELEDİYESİ, İŞÇİLERİNE UNUTULMAZ
Şehrazat Künefe

DÜZCE (İHA) – Düzce Belediyesi, personeline 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla rafting etkinliği düzenledi. Melen Çayı’nda hayatlarında ilk defa rafting yapma fırsatı bulan işçiler, heyecanlı ve keyifli bir gün geçirdi.

Düzce Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen program ile belediyenin çeşitli birimlerinde çalışan işçiler, Melen Çayı üzerinde rafting yaparak 1 Mayıs’ı kutladı. Kısa bir eğitim alan işçiler, botları ve küreklerini alarak debisi yüksek Melen Çayı’na indi. Botlara binerek kürek çeken işçiler, unutulmaz bir 1 Mayıs yaşadı.

Etkinlik hakkında bilgiler veren Düzce belediyesi Başkan Yardımcısı Barış Bayrak, “1 Mayıs’ı unutulmaz yapmak için böyle bir etkinlik hazırladık. Bütün işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun” dedi.

Düzce Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Yasin Tüfekçi ise “1 Mayıs dolayısıyla Düzce Belediyesi’nin sahada çalışan personelini rafting etkinliğiyle kutlamak istedik. Geçen yıl da hiç rafting yapmamış 500 gencimize rafting organizasyonu düzenlemiştik” diye konuştu.

“İlk defa rafting yapacağım”

İlk kez rafting yapacağını söyleyen personel Orkut Ceylan, “Belediyemizden Allah razı olsun. Rakiplerimiz çok güçlü. İlk defa bineceğimiz için heyecanlıyız. İnşallah parkuru iyi şekilde bitireceğiz” diye konuştu.

“Heyecanlıyım”

Belediye çalışanı Fahrettin Dudak ise heyecanlı olduğunu belirterek, “İlk defa rafting yapacağım için heyecanlıyım. Bize böyle bir etkinlik yaptığı için Belediyemize çok teşekkür ediyorum. Zorlu bir parkur eğitimi alarak suya ineceğiz” ifadelerini kullandı.