Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Düzce’de yetenekli ve gelişim vaat eden sporcu adaylarına basketbol eğitimi

DÜZCE’DE, DÜZCE BASKET GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İLE İŞBİRLİĞİ YAPAN DANİLO’S PİZZA KADIN BASKETBOL 6-14 YAŞ ARALIĞINDAKİ KIZLARDA TARAMA YAPARAK YETENEKLİ VE GELİŞİM VAAT EDEN SPORCU ADAYLARINA ÜCRETSİZ BASKETBOL EĞİTİMİ VERECEK.

DÜZCE’DE, DÜZCE BASKET GENÇLİK
Şehrazat Künefe

14 yaş aralığındaki kızlarda tarama yaparak yetenekli ve gelişim vaat eden sporcu adaylarına ücretsiz basketbol eğitimi verecek.

Danilo’s Pizza kadın basketboluna hizmetlerini geliştirmek adına Düzce Basket Gençlik Spor Kulübü ile alt yapı faaliyetleri için iş birliği gerçekleştirdi. Bu birliktelik ile Düzce’de 6-14 yaş aralığındaki kızlarda tarama yapılacak. Yetenekli ve gelişim vaat eden sporcu adaylarına ücretsiz basketbol eğitimi verilecektir.

Düzce Belediyesi Spor Müdürü Yasin Tüfekçi, Düzce Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Murat Postoğlu, Basketbol il temsilcisi Serkan Öz, Danilo’s Pizza Düzce Basketin altyapı çalışmalarını yakından takip ettiler. Kız çocukları için yapılan proje hakkında bilgi alan yetkililer, çocuklarla sohbet edip basketbol oynadıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Düzce’de oluşturulacak alt yapıdan yetişen kız çocuklar Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde Danilo’s Pizza Bursa Antspor olarak mücadele eden A takımda ve Milli takıma sporcu yetiştirmeyi hedefliyor.