Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Düzce’de bayram coşku ile kutlandı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI DÜZCE’DE COŞKU İÇİNDE YAPILDI. ÇOCUKLAR, TÜRKİYE’NİN ÇEŞİTLİ YÖRELERİNE AİT HALK OYUNLARINI SERGİLERKEN BÜYÜKLER İSE GÖSTERİLERİ BÜYÜK BEĞENİ İLE İZLEDİ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK
Şehrazat Künefe

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Düzce’de coşku içinde yapıldı. Çocuklar, Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait halk oyunlarını sergilerken büyükler ise gösterileri büyük beğeni ile izledi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması ve egemenliğin millete verilmesinin 104. yılı ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Düzce’de coşku ile kutladı. Anıtpark meydanında Atatürk Anıtına çelenk koyulması ile başlayan kutlama programında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler için saygı duruşunda bulunuldu. Ardından İstiklal Marşının okunmasıyla devam eden törenler, Bahçeşehir Spor salonunda devam etti. Buradaki gösterilerde ise ilk ve ortaokul öğrencileri, Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait halk oyunlarını sergiledi. Gösterilerde ayrıca Uzakdoğu sporlarını yapan aralarında milli sporcularında yer aldığı minik sporcular taekwondo gösterisi yaptı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gün boyunca yapılacak etkinliklerle kutlanmaya devam edecek.