Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Dezavantajlı öğrenciler için yeni proje

DÜZCE’DE ‘MESLEKİ EĞİTİMDE VE ÇALIŞMA ORTAMLARINDA DEZAVANTAJLI ÖĞRENCİLERİN İŞYERİNDE SAĞLIK VE GÜVENLİK UYGULAMALARI’ ÇERÇEVESİNDE ULUSLARARASI PROJE HAZIRLANDI. PROJE DE DÜZCE TSO İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

DÜZCE’DE ‘MESLEKİ EĞİTİMDE VE
Şehrazat Künefe

DÜZCE (İHA) – Düzce’de “Mesleki eğitimde ve çalışma ortamlarında dezavantajlı öğrencilerin iş yerinde sağlık ve güvenlik uygulamaları” kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Düzce TSO arasında protokol imzalandı.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü İSG birimi tarafından geliştirilen “Mesleki eğitimde ve çalışma ortamlarında dezavantajlı öğrencilerin iş yerinde sağlık ve güvenlik uygulamaları” konulu proje çerçevesinde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na iş birliği ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette ayrıca proje sonuçlarının yaygınlaştırılması konusunda işbirliği protokolü de imzalandı. Toplantıda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın, İŞ-KUR Düzce İl Müdür Yardımcısı Hasan Ali Subaşı, projenin yurt dışı ortakları, MEB İSG Birimi Yöneticileri yabancı misafirler hazır bulundu.