Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Çocuklar atıklardan oyuncak müzesi kurulmasına karar verdi

DÜZCE’DE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINDA KOLTUKLARI DEVRALAN ÇOCUKLAR İL KOORDİNASYON TOPLANTISINDA GERÇEKLEŞTİRDİ. ÇOCUKLARIN YÖNETİMİNDEKİ TOPLANTIDA SIFIR ATIK PROJESİ ÇERÇEVESİNDE ATIKLARDAN OYUNCAK MÜZESİ KURULMASI KARARI ALINDI.

DÜZCE’DE 23 NİSAN ULUSAL
Şehrazat Künefe

DÜZCE(İHA) – Düzce’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında koltukları devralan çocuklar il koordinasyon toplantısında gerçekleştirdi. Çocukların yönetimindeki toplantıda sıfır atık projesi çerçevesinde atıklardan oyuncak müzesi kurulması kararı alındı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında koltuklar çocuklara temsili olarak devredildi. Düzce Valisi Selçuk Aslan’da koltuğunu Elif Su Tanay’a devretti. Elif Su Tanay, temsili olarak devraldığı koltukta yine çocuklardan oluşan il koordinasyon toplantı gerçekleştirdi. Çocuklar toplantıda ’Atıklardan Oyuncak Müzesi’ kurulması kararı çıktı.

Vali Selçuk Aslan’da atıklardan oyuncak müzesi kurulması kararı ile ilgili olarak ise “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın muhterem eşi Emine Erdoğan hanımefendi himayelerinde yürütülen Sıfır Atık Projesi çerçevesinde bizler de pek yakında bu kararı hayata geçirme sözümüzü veriyor, takipçisi olacağımızı heyecanla paylaşıyoruz” dedi.