Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Başkan Özlü koltuğunu minik Semiha’ya devretti

BAŞİSKELE BELEDİYE BAŞKANI YASİN ÖZLÜ, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DOLAYISIYLA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU 4. SINIF ÖĞRENCİSİ SEMİHA ÖZ’E DEVRETTİ.

BAŞİSKELE BELEDİYE BAŞKANI YASİN
Şehrazat Künefe

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu 4. sınıf öğrencisi Semiha Öz’e devretti.

Her yıl 23 Nisan’da geleneksel hale gelen başkanlık koltuğuna çocuklar oturmaya devam ediyor. Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla Yeniköy Denizdibi Ortaokulu öğrencilerinden Semiha Öz, Doğa Güler ve İbrahim Karaduman’ı belediyede ağırladı. Misafirleriyle bir süre sohbet eden Başkan Özlü, temsili olarak koltuğunu ilkokul öğrencisi Semiha Öz’e devretti. Koltuğa oturur oturmaz ilk talimatını okulu için veren Başiskele Belediyesi’nin minik Başkanı Semiha Öz, Park ve Bahçeler Müdürünü telefonla arayarak okul bahçesindeki çimlerin biçilmesini istedi. Renkli ve keyifli anlara sahne olan görüşme sonrası misafirleri ile hatıra fotoğrafı çektiren Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, minik misafirlerinin bayramlarını tebrik ederek, onlara çeşitli hediyeler verdi.