Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Başkan Özlü: “Gençler kentimizi gururlandırıyor”

GENÇLERLE BİR ARAYA GELEN BAŞİSKELE BELEDİYE BAŞKANI YASİN ÖZLÜ, “HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEYE DEVAM EDEN GENC-İ ÂLÂ AİLEMİZDE YETİŞEN GENÇLERİMİZ SPORDAN SANATA, BİLİMDEN TEKNOLOJİYE DAHA BİRÇOK ALANDA EĞİTİMLER ALARAK BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞARAK BİZLERİ VE KENTİMİZİ GURURLANDIRIYOR”

GENÇLERLE BİR ARAYA GELEN
Şehrazat Künefe

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, “Her geçen gün büyümeye devam eden Genc-i Âlâ ailemizde yetişen gençlerimiz spordan sanata, bilimden teknolojiye daha birçok alanda eğitimler alarak başarıdan başarıya koşarak bizleri ve kentimizi gururlandırıyor” dedi.

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Genc-i Âlâ gönüllüleri ile bir araya geldi. Genc-i Âlâ gençlik modelinin ödüle layık görüldüğüne dikkat çeken Özlü, “Genc-i Âlâ, ulusal bazda yapılan proje yarışmalarında hem ödüller hem de meyvelerini topladı, toplamaya da devam ediyor. Her geçen gün büyümeye devam eden Genc-i Âlâ ailemizde yetişen gençlerimiz spordan sanata, bilimden teknolojiye daha birçok alanda eğitimler alarak başarıdan başarıya koşarak bizleri ve kentimizi gururlandırıyor” dedi.

Yasin Özlü, son 5 yıllık süreçte kentte yapılan gençlik çalışmalarını da değerlendirerek, gelecek dönemde yapacakları projeleri anlattı.