Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Anne-çocuk gününde keyifli vakit geçirdiler

DÜZCE BELEDİYESİ MESLEK EDİNDİRME KURSLARI’NIN (BELMEK) AZİZİYE MAHALLESİ’NDEKİ ANA BİNASINI ZİYARET EDEN YENİ MAHALLE ANAOKULU’NUN MİNİK ÖĞRENCİLERİ, ANNE ÇOCUK ETKİNLİĞİNDE KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİLER.

DÜZCE BELEDİYESİ MESLEK EDİNDİRME
Şehrazat Künefe

Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nın (BELMEK) Aziziye Mahallesi’ndeki ana binasını ziyaret eden Yeni Mahalle Anaokulu’nun minik öğrencileri, anne çocuk etkinliğinde keyifli vakit geçirdiler.

Düzce Belediyesi’nin sosyal belediyecilik çalışmalarının en önemli halkalarından biri olan ve geniş bir yelpazede el sanatları, dil eğitimleri, kaybolmaya yüz tutmuş kültürel meslekler ve kişisel gelişim eğitimlerini içeren meslek edindirme kursları, minik misafirleri ağırladı.

Yeni Mahalle Anaokulu’ndan, 6 veli ve 6 öğrenci, BELMEK’in Aziziye Mahallesi’ndeki ana binasını ziyaret etti. Atölyeleri gezerek, uzman eğitmenler tarafından verilen çini sanatı, bambu hasır sepet, nakış işleme ve yemek kurslarına katılan anneler ve çocukları, keyifli saatler geçirdi.

Ziyarette hem kurslar hakkında bilgiler edindiklerini, hem de çocukları ile güzel vakit geçirdiklerini ifade eden veliler, kursları çok beğendiklerini ve katılım sağlayacaklarını dile getirdiler.