Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Yaya geçidinde küçük kız çocuğuna çarptı

SAKARYA’DA DİKKATSİZLİK VE KURAL İHLALLERİ NETİCESİNDE MEYDANA GELEN TRAFİK KAZALARI, KENT GÜVENLİK YÖNETİMİ SİSTEMİ (KGYS) KAMERALARINA YANSIDI. YAYA GEÇİDİNDE YÜRÜDÜĞÜ ESNADA YOLUN SAĞ TARAFINI KONTROL EDEN KÜÇÜK BİR KIZ ÇOCUĞUNA OTOMOBİLİN ÇARPMA ANI SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ.

SAKARYA'DA DİKKATSİZLİK VE KURAL
Şehrazat Künefe

Sakarya’da dikkatsizlik ve kural ihlalleri neticesinde meydana gelen trafik kazaları, Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (KGYS) kameralarına yansıdı. Yaya geçidinde yürüdüğü esnada yolun sağ tarafını kontrol eden küçük bir kız çocuğuna otomobilin çarpma anı saniye saniye görüntülendi.

Sakarya’da dikkatsizlik ve kural ihlalleri neticesinde meydana gelen trafik kazaları, Kent Güvenlik Yönetimi (KGYS) kameralarına yansıdı. Mart ayında meydana gelen 3 ayrı trafik kazası, Emniyet Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yayınlandı. Trafik kazalarının kural ihlali ve sürücülerin dikkatsizliğinden meydana geldiği görüldü. Görüntülere yansıyan ilk kazada Serdivan ilçesi Bağlar Caddesi’nde yolun sol tarafını kontrol ettikten sonra yaya geçidinde yürümeye başlayan küçük bir kız çocuğuna otomobilin çarptığı anlar yer aldı. Diğer iki kazanın ise kavşaklarda meydana geldiği görüldü.