Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Yapay zeka ve yazılım destek iş dünyasının geleceğini şekillendiriyor

BİLSOFT YAZILIM, YAZILIM DESTEK MÜDÜRÜ MEHMET BARIŞ AYDIN, YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİNİN HIZLA GELİŞMESİ, YAZILIM DÜNYASINI DA DERİNDEN ETKİLEYEN BİR FAKTÖR HALİNE GELDİĞİNİ BELİRTEREK, YAPAY ZEKA, İNSAN ZEKASINDAN İLHAM ALARAK ÖĞRENME, PROBLEM ÇÖZME, KARAR VERME GİBİ BECERİLERİ SİMÜLE EDEREK YAZILIM SÜREÇLERİNE BÜYÜK KATKI SAĞLADIĞINI SÖYLEDİ.

BİLSOFT YAZILIM, YAZILIM DESTEK
Şehrazat Künefe

Bilsoft Yazılım, Yazılım Destek Müdürü Mehmet Barış Aydın, yapay zeka teknolojisinin hızla gelişmesi, yazılım dünyasını da derinden etkileyen bir faktör haline geldiğini belirterek, yapay zeka, insan zekasından ilham alarak öğrenme, problem çözme, karar verme gibi becerileri simüle ederek yazılım süreçlerine büyük katkı sağladığını söyledi.

Mehmet Barış Aydın, yapay zeka teknolojisinin gelişimi yazılım dünyasına birçok avantaj sağladığını belirterek “Yapay zeka ve yazılım destek bir araya geldiğinde, işletmelerin verimliliği artırıldığı, süreçlerin iyileştirildiği ve müşteri memnuniyetinin arttığı görülmektedir. Ayrıca yapay zeka teknolojisi, yazılım test süreçlerini de kolaylaştırarak hataların daha hızlı tespit edilmesine yardımcı olmaktadır. Yapay zeka destekli yazılımlar, işletmelerin verimliliğini de artırmaktadır. Ön Muhasebe Programı yazılımları yapay zeka teknolojisi ile desteklenerek, müşteri verileri daha hızlı ve doğru bir şekilde raporlamak mümkün olmaktadır. Ayrıca, yapay zeka destekli yazılımlar sayesinde, işletmeler verilerini daha etkili bir şekilde analiz edebilir ve daha iyi kararlar alabilirler. Hızlı ve doğru kararlar almayı, verimliliği artırmayı ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi mümkün kılan yapay zeka, yazılım geliştirme süreçlerini daha verimli hale getirerek işletmelere büyük kolaylıklar sağlamaktadır” dedi.

“Bilsoft Yazılım olarak 2005 yılından beri teknolojinin gücünü en iyi şekilde kullandıklarını belirten Mehmet Aydın, “Kullanıcılarımıza her zaman güncel ve gelişmiş ürünler sunmaya devam ediyoruz. Teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip eden işletmeler geleceğe daha sağlam adımlar atmakta” diyerek açıklamasını sonlandırdı.