Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Yalova’da “12 Numaralı Adam” büyük ilgi gördü

YALOVA BELEDİYESİ’NİN “YÜRÜYEN KÖŞK KÜLTÜR SANAT ETKİNLİĞİ” ÇERÇEVESİNDE ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL TARAFINDAN SAHNELENEN “12 NUMARALI ADAM” İSİMLİ OYUNA YALOVALILAR BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ.

YALOVA BELEDİYESİ’NİN “YÜRÜYEN KÖŞK
Şehrazat Künefe

Yalova Belediyesi’nin “Yürüyen Köşk Kültür Sanat Etkinliği” çerçevesinde Erkan Kolçak Köstendil tarafından sahnelenen “12 Numaralı Adam” isimli oyuna Yalovalılar büyük ilgi gösterdi.

Raif Dinçkök Kültür Merkezi Özgecan Aslan sahnelenen tek kişilik oyuna Yalovalı sanatseverler büyük ilgi gösterdi.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un da izlediği gösteride, yıllarını aynı takımda geçirmiş bir kalecinin iki maç üst üste yediği hatalı goller nedeniyle yedek kalması ve iki sene boyunca tekrar kaleye geçeceği günü beklemesiyle birlikte geçmişini, yaşadıklarını, seçimlerini ve hayatı, seyirciyle beraber sorguladığı 90 dakika sahnelenen oyunda anlatıldı.

Oyunun bitimiyle birlikte ayakta alkışlanan Usta Oyuncu Erkan Kolçak Köstendil’e, Başkan Tutuk tarafından plaket ve çiçek takdim edildi. Başkan Tutuk, Köstendil’e sahnelediği oyundan dolayı teşekkür ederken sanatseverlere ise kültür sanat etkinliklerinin aralıksız olarak devam edeceğinin müjdesini verdi.