Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Vicdansızlığın görüntüsünü güvenlik kamerası işte böyle kaydetti

SAKARYA’NIN KARASU İLÇESİNDE SÜRÜCÜ ARACIYLA EZDİĞİ KÖPEĞİ GÖRÜNCE ÖNCE SİTEM ETTİ SONRA ETRAFINI KOLAÇAN EDEREK BÖLGEDEN UZAKLAŞTI. İNSANLIKTAN UTANDIRAN GÖRÜNTÜLER İSE GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI.

SAKARYA’NIN KARASU İLÇESİNDE SÜRÜCÜ
Şehrazat Künefe

Sakarya’nın Karasu ilçesinde sürücü aracıyla ezdiği köpeği görünce önce sitem etti sonra etrafını kolaçan ederek bölgeden uzaklaştı. İnsanlıktan utandıran görüntüler ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Yalı Mahallesi’nde meydana gelen olayda seyir halinde olan otomobil, yolda yatan sokak köpeğinin üzerinden geçti. Ne olduğunu anlamayan sürücü, aracından inerek ezdiği köpeği görünce sitem ettikten sonra etrafını kolaçan ederek aracına binip bölgeden uzaklaştı. Köpeğin acıyla kıvrandığını gören vatandaşlar çaresizce başında bekledi. İnsanlıktan utandıran görüntüler ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, sürücünün otomobille köpeği ezmesi, araçtan inerek ezdiği köpeği görünce sitem etmesi, sürücünün etrafı kolaçan ederek bölgeden uzaklaşması ve vatandaşların çaresizce köpeğin etrafında beklediği anlar yer aldı.