Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Vefatının 41. yılında panelle anılacak

DÜZCE BELEDİYESİ, BAŞKAN DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN GİRİŞİMLERİ İLE KÜLTÜR MERKEZİNE İSMİ VERİLEN SOSYAL PSİKOLOG – YAZAR AYNI ZAMANDA FİKİR ADAMI OLAN PROF. DR. EROL GÜNGÖR’Ü VEFATININ 41’NCİ YILDÖNÜMÜNDE ANMAK İÇİN PROGRAM DÜZENLİYOR.

DÜZCE BELEDİYESİ, BAŞKAN DR.
Şehrazat Künefe

Düzce Belediyesi, Başkan Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile kültür merkezine ismi verilen Sosyal Psikolog-Yazar aynı zamanda Fikir Adamı olan Prof. Dr. Erol Güngör’ü vefatının 41’nci yıldönümünde anmak için program düzenliyor.

Düzce Belediyesi Kültür Merkezine ismi verilen Sosyal Psikolog – Yazar aynı zamanda Fikir Adamı olan Prof. Dr. Erol Güngör, vefatının 41’nci yılında düzenlenecek program ile anılacak. Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Düzce Üniversitesi ve Kültür Ocağı Vakfı ortaklığında 11 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00’da düzenlenecek anma programı Prof.Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Programın panel kısmında, Prof. Dr. Tayfun Amman, Prof. Dr. Tahsin Görgün, Prof. Dr. Mehmet Akif Okur, Doç. Dr. Fatih Yıldız, Dr. Öğretim Üyesi Fatih Karakaya konuşmacı olarak katılımcılara Prof. Dr. Erol Güngör ile ilgili paylaşımlarda bulunacak.