Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Uyuşturucu kullandıkları ortamı ‘anı olarak kalsın’ diyerek kaydetmişlerdi: Olaya ilişkin yeni detaylar

SOSYAL MEDYADA YAYINLANAN DİĞER BİR VİDEODA İSE S.K. İSİMLİ KADININ GÖRÜNTÜLÜ OLARAK BİR KİŞİYLE KONUŞTUĞU VE ORADA, “BÜTÜN MÜŞTERİLERİM HER GÜN İÇİYOR. BİRDE İSTANBUL DEDİM İŞTE KAFAM GÜZEL YA SAÇMALIYORUM. BİRİ ÜSTÜME GELMEDİĞİ ZAMAN ÇOK İYİYİM AMA BİRİ ÜSTÜME GELDİĞİ ZAMAN KİMSEYİ TAKMIYORUM OH KAFAM RAHAT YA” DEDİĞİ, KONUŞTUĞU KİŞİNİN İSE, “SEDA BEN SANA YARDIMCI OLAMAZSAM VE FİNALDE SANA BİR ŞEY OLURSA VİCDAN AZABI ÇEKERİM. NE OLURSA OLSUN BEN SENİ BU ŞEKİLDE GÖRMEYE DAYANAMIYORUM. BU İŞ GERÇEK ANLAMDA İSTEMEDİĞİMİZ NOKTALARA GİDECEK, LÜTFEN” SÖYLEMLERİNİN ÜZERİNE S.K.’NIN, “SENLE NE ALAKASI VAR? BENİM KAFAMA SİLAH MI DAYADIN HER ŞEYİ BEN KENDİ İSTEĞİMLE YAPTIM. İNSAN NE YAPARSA KENDİ YAPAR” DEDİĞİ ANLAR YER ALDI.

SOSYAL MEDYADA YAYINLANAN DİĞER
Şehrazat Künefe

Sakarya’da bir evin içerisinde ‘anı olarak kalsın’ diye kaydedilen uyuşturucu ortamı görüntülerinin yaklaşık 2 buçuk yıl önce kaydedildiği ortaya çıktı. Emniyet ve valiliğin etiketlenerek sosyal medya paylaşılan videoların ardından harekete geçen polis ekipleri konuya ilişkin 2 kişiyi gözaltına aldı. Görüntüdeki şahıslardan 1’inin cezaevinde olduğu ve kadınların fuhuş başta olmak üzere birçok suçtan kaydı bulunduğu öğrenildi.

Sakarya’da bir evin içerisinde kaydedildiği ileri sürülen ve sosyal medyada, emniyet ile valiliğin etiketlenerek paylaşıldığı uyuşturucu ortamı sonrasında Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. ‘Anı olarak kalsın’ denilerek kaydedilen uyuşturucu partisi görüntülerinde; 2’si kadın toplam 5 kişinin aralarında geçen diyalog ve bazıların ise uyuşturucu maddeyi kullandığı anlar yer aldı.

‘Anı olarak kalsın’ dedikleri görüntü iki buçuk sene sonra ortaya çıktı

Polis ekiplerince yapılan incelemeler neticesinde görüntülerdeki kişilerin A.C.A., İ.A., E.A., A.T. isimli erkekler ile S.K. ve M.A. isimli kadınlar olduğu tespit edildi. Görüntünün yaklaşık iki buçuk sene önce çekildiği ve A.C.A. isimli şahsın cezaevinde olduğu öğrenildi. Bahse konu olaya ilişkin ekipler, İ.A. ve E.A.’yı gözaltına alırken A.T. isimli şahıs için de arama çalışması başlattı.

Kadınların fuhuş dahil çok sayıda suç kaydı olduğu öğrenildi

Uyuşturucu partisinin sosyal medya görüntülerini ortaya çıkmasının ardından incelemelerini genişleten polis ekipleri, S.K. ve M.A. isimli kadının fuhuş dahil birçok farklı suçtan kaydı olduğu da ortaya çıktı. Ekipler, görüntülerdeki kadınları bulabilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Görüntülü konuşma saniye saniye kaydedildi

Ayrıca sosyal medyada yayınlanan diğer bir videoda ise S.K. isimli kadının görüntülü olarak bir kişiyle konuştuğu ve orada, “Bütün müşterilerim her gün içiyor. Birde İstanbul dedim işte kafam güzel ya saçmalıyorum. Biri üstüme gelmediği zaman çok iyiyim ama biri üstüme geldiği zaman kimseyi takmıyorum oh kafam rahat ya” dediği, konuştuğu kişinin ise, “Seda ben sana yardımcı olamazsam ve finalde sana bir şey olursa vicdan azabı çekerim. Ne olursa olsun ben seni bu şekilde görmeye dayanamıyorum. Bu iş gerçek anlamda istemediğimiz noktalara gidecek, lütfen” söylemlerinin üzerine S.K.’nın, “Senle ne alakası var? Benim kafama silah mı dayadın her şeyi ben kendi isteğimle yaptım. İnsan ne yaparsa kendi yapar” dediği anlar yer aldı.