Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

SUBÜ’nün kalite güvencesi çalışmaları bu konferansta anlatıldı

SUBÜ KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ, ANKARA’DA DÜZENLENEN 2024 YÖKAK-ULUSLARARASI KALİTE GÜVENCESİ VE AKREDİTASYON KONFERANSI’NA KATILIM SAĞLADI. KONFERANSTA SUBÜ’NÜN KALİTE GÜVENCESİNE KATKI SAĞLAYAN SİSTEM VE PLATFORMLARI TANITILDI

SUBÜ KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ, ANKARA’DA
Şehrazat Künefe

SUBÜ Kalite Koordinatörlüğü, Ankara’da düzenlenen 2024 YÖKAK-Uluslararası Kalite Güvencesi ve Akreditasyon Konferansı’na katılım sağladı. Konferansta SUBÜ’nün kalite güvencesine katkı sağlayan sistem ve platformları tanıtıldı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Kalite Koordinatörlüğü, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (HBVÜ) ev sahipliğinde düzenlenen 2024 YÖKAK – Uluslararası Kalite Güvencesi ve Akreditasyon Konferansı’na katıldı. HBVÜ Itri Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki konferansa katılan SUBÜ heyetinde; Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Türkay ve Kalite Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Selcen Vodinalı yer aldı.

Konferansın konuşmacıları arasında da bulunan Vodinalı, ‘Yükseköğretim Kurumlarında Kurumsal Performans Yönetimi ve Veri Yönetim Platformları Üzerine Örnek Bir Uygulama’ başlıklı sunumu ile kalite güvence sisteminde iyi uygulama örneği olarak SUBÜ’nün Kurumsal Performans Yönetim Sistemi ile veri uygulama platformu olan Kurumsal Zekâ platformunu anlattı. Sunum sonunda katılımcılardan gelen sorular da cevaplandırıldı.