Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

SUBÜ’lü öğrenciler şampiyonadan 4 madalya ve 1 kupa ile döndü

SUBÜ ÖĞRENCİLERİ, KIRŞEHİR’DE DÜZENLENEN TÜSF ÜNİVERSİTELER LİGİ TÜRKİYE KARATE ŞAMPİYONASI’NI İKİSİ GÜMÜŞ İKİSİ BRONZ 4 MADALYA VE BİR İKİNCİLİK KUPASI İLE TAMAMLADI.

SUBÜ ÖĞRENCİLERİ, KIRŞEHİR’DE DÜZENLENEN
Şehrazat Künefe

SUBÜ öğrencileri, Kırşehir’de düzenlenen TÜSF Üniversiteler Ligi Türkiye Karate Şampiyonası’nı ikisi gümüş ikisi bronz 4 madalya ve bir ikincilik kupası ile tamamladı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin (SUBÜ) karateci öğrencileri, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun (TÜSF) Kırşehir’de düzenlediği Üniversiteler Ligi Türkiye Karate Şampiyonası’nı 4 madalya ve 1 kupa tamamladı. Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kındam Spor Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakalarda 68 kilogram Bayanlar Kumite Kategorisi’nde Bengisu Çelik ve 67 Kilogram Erkekler Kumite Kategorisi’nde Emirhan Uygun gümüş madalya kazanarak Türkiye 2’ncisi oldu. 61 Kilogram Bayanlar Kumite Kategorisi’nde Buse Nemli ve +84 Kilogram Erkekler Kumite Kategorisi’nde ise Ahmet Bulut bronz madalya kazanarak Türkiye 3’üncülüğü elde etti.

Ayrıca final müsabakalarında Marmara Üniversitesi erkek takımına mağlup olan SUBÜ erkek takımı ikincilik kupasının sahibi oldu.