Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

SUBÜ personelleri Eskişehir’i gezdi

SUBÜ PERSONELLERİ, SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN ESKİŞEHİR GEZİSİYLE ŞEHRİN TARİHİ VE DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ TANIMA VE BİRLİKTE VAKİT GEÇİRME FIRSATI BULDULAR.

SUBÜ PERSONELLERİ, SAĞLIK KÜLTÜR
Şehrazat Künefe

SUBÜ personelleri, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Eskişehir gezisiyle şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıma ve birlikte vakit geçirme fırsatı buldular.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, üniversite personelleri ve ailelerine yönelik Eskişehir Gezisi düzenledi. Gezi çerçevesinde Osmanlı Devleti döneminden kalma tarihi dokusuyla ön plana çıkan Odunpazarı ilçesi ve Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Cam Sanatları Müzesi, Balmumu Heykeller Müzesi, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Japon Bahçesi, Hayvanat Bahçesi ve Su Altı Dünyası ziyaret edildi. Eskişehir’in tarihi, doğası ve kültürel yapısına ilişkin rehberlerden bilgi alan ziyaretçiler şehrin yöresel lezzetlerini de tattı. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Çalışanlarımızın çeşitli etkinliklerle bir araya gelmesi, kaynaşması ve üniversite dışında da birlikte vakit geçirmesi kurumsal aidiyeti ve motivasyonu olumlu yönde etkiliyor. Gezilerimiz, doğa yürüyüşlerimiz ve etkinliklerimiz devam edecek” denildi.