Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

SUBÜ öğrencilerinin etkinlikleri hız kesmiyor

SUBÜ SIFIRDAN ZİRVEYE GİRİŞİMCİLİK TOPLULUĞU, 2023-2024 AKADEMİK YILI BAHAR YARIYILI’NA SATRANÇ TURNUVASI, BİLGİLENDİRİCİ TOPLANTI VE SEKTÖRLE BULUŞMA GİBİ BİRÇOK ETKİNLİKLE BAŞLADI.

SUBÜ SIFIRDAN ZİRVEYE GİRİŞİMCİLİK
Şehrazat Künefe

SUBÜ Sıfırdan Zirveye Girişimcilik Topluluğu, 2023-2024 Akademik Yılı Bahar Yarıyılı’na satranç turnuvası, bilgilendirici toplantı ve sektörle buluşma gibi birçok etkinlikle başladı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Sıfırdan Zirveye Girişimcilik Topluluğu etkinliklerine devam ediyor. Topluluk tarafından Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nde satranç turnuvası düzenlenirken, çok sayıda öğrencinin katılım sağladığı turnuvada birinci olan Mehmet Furkan Cangül’e ödülünü Dekan Prof. Dr. Sinan Esen takdim etti. Satranç turnuvasının yanı sıra üniversite öğrencileri ve mezunlar için sosyal sorumluluk ve profesyonel staj imkanları sunan, şirketler ve sivil toplum kuruluşlarını farklı ülkelerdeki genç yetenekler ile buluşturan dünya çapındaki gençlik organizasyonu AISEC’in Sakarya Yönetim Kurulu Üyeleri Berkay Keskin ve Zerda Kömür’ün konuk olduğu ‘AIESEC ve Sunduğu İmkanlar Nelerdir?’ başlıklı bir etkinlik yapıldı. Diğer etkinliklerde ise lojistik şirketi Gümrük Operasyon Uzmanı Edanur Levent, ‘Mezun Anlatsın Bölüm 1’ ve yurtdışı bir kargo şirketinin Satış ve Pazarlama Uzmanı Meryem Zehra Demirdöven, ‘Mezun Anlatsın Bölüm 2’ başlıklı online konferanslarda öğrencilerle bir araya geldi.