Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Stadyum bağlantı yolunda tamamlanan kısımlar trafiğe açıldı

KÖSEKÖY KORİDORU ALİKAHYA STADYUM BAĞLANTI YOLUNDA KUZEY YAN YOL, TEM OTOYOLU KÖPRÜLERİ VE D-100 KÖPRÜ ALTI GEÇİŞİ ARAÇ TRAFİĞİNE AÇILDI.

KÖSEKÖY KORİDORU ALİKAHYA STADYUM
Şehrazat Künefe

Köseköy Koridoru Alikahya Stadyum bağlantı yolunda kuzey yan yol, TEM Otoyolu köprüleri ve D-100 köprü altı geçişi araç trafiğine açıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Köseköy Koridoru Alikahya Stadyum bağlantı yolunda kuzey yan yol, TEM Otoyolu köprüleri ve D-100 köprü altı geçişi araç trafiğine açıldı. Çalışmalar kapsamında Vatan Caddesinde iyileştirme kazı dolgu ve kaldırım bordür imalatları yapılıyor. D-100 Karayolundan TEM Otoyoluna bağlanacak yolun genişliği 30 metre olacak, yolda ulaşım 2×2 gidiş-geliş olarak sağlanacak ve üzerinde bisiklet yolu da yapılacak. D-100, TEM Otoyolu ve Yirim Dere üzerindeki 3 farklı noktada prefabrik öngerme kirişli köprü yapılıyor. Proje kapsamında bağlantı yolları dahil 13 kilometre uzunlukta yol ve drenaj imalatları, tretuvar ve aydınlatma çalışmaları yapılacak. Yeni yol için 71 bin ton asfaltlama yapılacak.