Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Sardala Koyu’ndan 30 poşet atık toplandı

EŞSİZ GÜZELLİĞİYLE KOCAELİ VE ÇEVRE İLLERDEN GELEN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAYAN KANDIRA’NIN SARDALA KOYU’NDA YAZ SEZONU ÖNCESİ TEMİZLİK YAPILDI. YAPILAN ÇALIŞMALARDA İSE KOYDAN 30 POŞET ATIK TOPLANDI.

EŞSİZ GÜZELLİĞİYLE KOCAELİ VE
Şehrazat Künefe

Eşsiz güzelliğiyle Kocaeli ve çevre illerden gelen misafirlerini ağırlayan Kandıra’nın Sardala Koyu’nda yaz sezonu öncesi temizlik yapıldı. Yapılan çalışmalarda ise koydan 30 poşet atık toplandı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ’Avrupa Çevre Ajansı Deniz Çöpleri İzleme Programı’ çerçevesidne Kocaeli sahillerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor. Belirlenen bir plajda mevsimsel olarak yılda 4 sefer gerçekleştirilen ve neticeleri Avrupa Çevre Ajansı’na raporlanan etkinlikler bünyesinde Kandıra ilçesi Sardala Koyu’nda plaj temizliği yapıldı. Doğada yüzyıllarca bozulmayan plastik, metal ve cam gibi birçok atık türünden 30 çöp poşeti dolusu atık toplandı. Farkındalık oluşturmak gayesiyle düzenlenen etkinlikte doğada yüzyıllarca bozulmayan plastik, metal ve cam gibi birçok atık türünden 30 çöp poşeti dolusu atık toplanarak kategorize edildi.