Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Sakarya’nın yeni AFAD Müdürü görevine başladı

SAKARYA AFET VE ACİL DURUM İL MÜDÜR VEKİLLİĞİ GÖREVİNE BAŞLAYAN BEKİR ŞEN, İLK OLARAK KURUM PERSONELİ İLE TANIŞTI. KURUM HEDEFLERİ VE FAALİYETLERİ HAKKINDA PERSONELLE GÖRÜŞEN ŞEN, KARŞILIKLI GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU. KURUMUN DAHA ETKİN VE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE FAALİYET GÖSTERMESİ İÇİN ÇABA HARCAYACAKLARINI BELİRTEN ŞEN, YENİ DÖNEMİN BAŞLANGICINDA PERSONELLE İŞ BİRLİĞİNİ GÜÇLENDİRMEYİ HEDEFLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

SAKARYA AFET VE ACİL
Şehrazat Künefe

Sakarya Afet ve Acil Durum İl Müdür Vekilliği’ne atanan Sivil Savunma Dairesi Başkanı Bekir Şen görevine başladı. Kurum personeli ile bir araya gelen Şen, hedef ve faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Sakarya Afet ve Acil Durum İl Müdür Vekilliği görevine başlayan Bekir Şen, ilk olarak kurum personeli ile tanıştı. Kurum hedefleri ve faaliyetleri hakkında personelle görüşen Şen, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Kurumun daha etkin ve verimli bir şekilde faaliyet göstermesi için çaba harcayacaklarını belirten Şen, yeni dönemin başlangıcında personelle iş birliğini güçlendirmeyi hedeflediklerini söyledi. Bekir Şen ayrıca, eski İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş’a gösterdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerini de iletti.