Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Sakarya’da Ramazan akşamları büyükşehirle bir başka

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN KURULAN RAMAZAN SOKAĞI’NDA HAFTA SONU ÇOCUK ATÖLYESİ, EBRU SANATI, MUSİKİ DİNLETİSİ, MEDDAH GÖSTERİSİ VE SEMAZEN GÖSTERİSİ PROGRAMLARIYLA DOLU DOLU GEÇTİ.

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN
Şehrazat Künefe

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Ramazan Sokağı’nda hafta sonu çocuk atölyesi, ebru sanatı, meddah gösterisi ve semazen gösterisi programlarıyla dolu dolu geçti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl açılan ve geleneksel hale gelen Ramazan’ın maneviyatını güçlendiren Ramazan Sokağı, bu hafta sonu da 7’den 7’e tüm vatandaşları ağırladı. Çocuk Atölye etkinlikleri ile programlar, Kent Orkestrası’nın muhteşem konseri ve semazen gösterisiyle devam etti. Sakaryalı binlerce vatandaş, Büyükşehirle keyif dolu bir hafta sonunu geride bıraktı. Çocuk Atölye Etkinlikleri, Ebru Atölyesi, Karagöz-Hacivat, Meddah Gösterisi, Tasavvuf Musikisi ve Semazen gösterileri çocukların ve ailelerinin yüzünde tebessüm oldu ve unutulmaz bir hatıraya dönüştü. Sokağı ziyaret eden yüzlerce çocuk, renkli etkinliklerle eğlence dolu bir hafta sonu geçirdi.