Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Özlü “Birlikte büyük projelere imza atacağız”

DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU VE MECLİS ÜYELERİ, 31 MART SEÇİMLERİNDE YENİDEN DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI OLARAK SEÇİLEN DR. FARUK ÖZLÜ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

DÜZCE TİCARET VE SANAYİ
Şehrazat Künefe

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, 31 Mart Seçimlerinde yeniden Düzce Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. Faruk Özlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, yönetim kurulu ve meclis üyeleri hazır bulundu.

Faruk Özlü’nün ikinci döneminde geçen dönemdeki başarılı projelerini arttırarak devam edeceğine inandıklarını söyleyen Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, yeni dönemin Düzce’ye hayırlar getirmesini temenni etti.

Başkan Faruk Özlü, Düzce Belediyesi ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın birlikte önemli işler yaptıklarını, yeni dönemde de yapmaya devam edeceklerini ifade etti. Geçen dönem hazırlık çalışmalarına başlanan Mobilya Kenti Projesini bu dönemde hayata geçireceklerini belirten Özlü, Belediye Başkanlığının ikinci döneminde, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte büyük projelere imza atacaklarını da sözlerine ekledi.

Ziyaretin devamında gündemle ilgili karşılıklı istişarelerde bulunuldu.