Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Orada sergisi açıldı

DÜZCE’NİN DOĞASINDAKİ İLİŞKİLERİ KONU ALAN “ORADA” ADLI PROJE SERGİSİ AÇILDI. ZEYNEP GÜRLER’İN DÜZCE’DE ÇEKTİĞİ FOTOĞRAFLAR, ÇİZİMLER VE NOTLARLA BİRLİKTE BİR DE SES YERLEŞTİRMESİ YER ALIYOR.

DÜZCE’NİN DOĞASINDAKİ İLİŞKİLERİ KONU
Şehrazat Künefe

DÜZCE(İHA) – Düzce’nin doğasındaki ilişkileri konu alan “Orada” adlı proje sergisi açıldı. Zeynep Gürler’in Düzce’de çektiği fotoğraflar, çizimler ve notlarla birlikte bir de ses yerleştirmesi yer alıyor.

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü’nden Dr. Öğretim Üyesi Zeynep Gürler’in yürütücüsü olduğu, bir Avrupa Birliği Projesi olan CultureCIVIC: Sanatsal Üretim Destek Fonu’ndan destek alan “Orada” adlı proje düzenlenen serginin açılışı gerçekleştirildi.

Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müfide Kadri Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen programa; Vali Selçuk Aslan, Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, Belediye Başkan Yardımcısı Burçin Sarıcan, Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kazım Özkan Ertürk ile davetli konuklar, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. Sergide yer alan fotoğrafları ve çalışmaları inceleyen ve proje hakkında bilgi alan Vali Selçuk Aslan, Rektör Nedim Sözbir ve konuklar, projedeki başarılı çalışmaları ve emekleri için Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Gürler’e ve destek olanlara teşekkür etti.

Düzce’nin doğasındaki ilişkileri konu alan “Orada” adlı proje sergisinde, Zeynep Gürler’in Düzce’de çektiği fotoğraflar, çizimler ve notlarla birlikte bir de ses yerleştirmesi yer alıyor.