Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Kekler minik ellerden çıktı

SUBÜ SAPANCA TURİZM MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA KIRKPINAR MUAZZEZ SABRİ GÜNDOĞAR İLKOKULU ANA SINIFI ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK KEK YAPMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

SUBÜ SAPANCA TURİZM MESLEK
Şehrazat Künefe

SUBÜ Sapanca Turizm Meslek Yüksekokulu’nda Kırkpınar Muazzez Sabri Gündoğar İlkokulu ana sınıfı öğrencilerine yönelik kek yapma etkinliği düzenlendi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Sapanca Turizm Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Programı ile Pastacılık ve Ekmekçilik Programı, mutfak atölyelerini Kırkpınar Muazzez Sabri Gündoğar İlkokulu’nun ana sınıfı öğrencilerine açtı. Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Taner Öztürk, Öğretim Görevlisi Onur Tugay ve bölüm öğrencilerinin eşliğinde gerçekleşen etkinlikte ana sınıfı öğrencileri süslü muffin kekler ve kupa kekleri yaparak kek hazırlamanın her aşamasını uygulamalı olarak öğrendi. Program sonunda anaokulu öğrencileri, yaptıkları kekleri tadarken; Ana Sınıfı Öğretmeni Derya Eren etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek SUBÜ Sapanca Turizm Meslek Yüksekokulu akademisyen ve öğrencilerine teşekkür etti.