Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Kastamonu’da üniversite öğrencilerine ve akademisyenlere jandarma eğitim verdi

KASTAMONU İL JANDARMA KOMUTANLIĞI EKİPLERİNCE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE VE AKADEMİSYENLERE YÖNELİK “UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE VE EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE”, “6284 AİLENİN KORUNMASI VE KADIN ŞİDDET VE KADES EĞİTİMİ” VE “SİBER FARKINDALIK VE BİLİNÇLENDİRME” KONULARINDA EĞİTİM VEREREK BİLGİLENDİRMEDE BULUNDU.

KASTAMONU İL JANDARMA KOMUTANLIĞI
Şehrazat Künefe

Kastamonu’da jandarma ekiplerince üniversite öğrencilerine ve akademisyenlere yönelik uyuşturucu mücadele çerçevesinde eğitim verildi.

Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Aile İçi Şiddetle Mücadele, Çocuk ve Kadın Suçları Kısım Amirliği ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Cide Rıfat Ilgaz Meslek Yüksek Okulunda görevli 7 akademisyen ve 160 üniversite öğrencisine “Uyuşturucu Bağımlılığı İle Mücadele”, “En İyi Narkotik Polis Anne”, “KADES”, “6284 Ailenin Korunması ve Kadına Yönelik Şiddet”, “Siber Zorbalık”, “Güvenli İnternet Kullanımı”, “Sosyal Medya Kullanımı” hakkında “Dijital Bağımlılık” ve “Dolandırıcılık” konuları hakkında eğitim verdi.

Eğitimlerin ardından akademisyen ve öğrencilere bilgilendirmede bulunan ekipler, etkinlik sonunda farkındalık oluşturmak için pankart açtı.