Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

İzmit Belediyesinde kimseye özel araç tahsis edilmeyecek

İZMİT BELEDİYESİNDEN YAPILAN AÇIKLAMADA, “ARAÇ HAVUZU” SİSTEMİ İLE İSRAFIN ÖNÜNE GEÇİLECEĞİ BELİRTİLEREK, TÜM İDARECİLERİN İŞE GİDİŞ GELİŞLERİNİ KENDİ İMKANLARIYLA SAĞLAYACAKLARI, BELEDİYE İŞLERİ İÇİN İSE ARAÇ İHTİYAÇLARINI HAVUZ SİSTEMİNDEN KARŞILAYACAKLARI VURGULANDI.

İZMİT BELEDİYESİNDEN YAPILAN AÇIKLAMADA,
Şehrazat Künefe

İzmit Belediyesinden yapılan açıklamada, “araç havuzu” sistemi ile israfın önüne geçileceği belirtilerek, tüm idarecilerin işe gidiş gelişlerini kendi imkanlarıyla sağlayacakları, belediye işleri için ise araç ihtiyaçlarını havuz sisteminden karşılayacakları vurgulandı.

İzmit Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Belediye başkan danışmanları, başkan yardımcıları ve müdürler dahil olmak üzere tüm idareciler, işe gidiş gelişlerini kendi imkanlarıyla sağlamaya ve belediye işleri için araç ihtiyaçlarını araç havuz sisteminden karşılamaya devam edecek. Araç havuzu düzenlemesinin devamıyla belediye kaynaklarının daha etkin kullanımını amaçlanırken, kamu kaynaklarının israfının bir kez daha önüne geçmeyi hedefleniyor” denildi.