Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Çocuklar geleneksel oyunlarla eğlenceli vakit geçirdiler

DÜZCE BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİK ÇADIRI ÇOCUKLARIN AKININA UĞRADI. CEDİDİYE MEYDANI’NDA DÜZENLENEN ETKİNLİKTE YÜZ BOYAMA, GELENEKSEL OYUNLAR, HACİVAT KARAGÖZ VE MEDDAH GÖSTERİSİ YAPILDI.

DÜZCE BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİK
Şehrazat Künefe

Düzce Belediyesi Ramazan etkinlik çadırı çocukların akınına uğradı. Cedidiye Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte yüz boyama, geleneksel oyunlar, Hacivat Karagöz ve Meddah gösterisi yapıldı.

Düzce Belediyesi Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor. Cedidiye Meydanı’nda kurulan etkinlik çadırı birbirinden ünlü isimleri Düzceliler ile buluştururken dün akşam sadece çocuklara özel etkinliklere ev sahipliği yaptı. Yüz boyama ve geleneksel oyunlarla keyifli vakit geçiren çocuklar daha sonra Meddah ile Hacivat ve Karagöz gösterilerini izledi. Geleneksel Ramazan eğlencelerini Düzcelilerle buluşturan Kültür İşleri Müdürlüğü organizasyonları ailelerden büyük beğeni ve takdir aldı. Her akşam çadırı dolduran Düzceliler etkinliklerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ramazan ayı boyunca sürecek organizasyonlar belirlenen takvim çerçevesinde Cedidiye Meydanı’ndaki çadırda devam edecek.