Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

CHP’nin eski Genel Başkanlarından Bozüyük Belediyesi’ne ziyaret

CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NİN ESKİ GENEL BAŞKANLARINDAN ALTAN ÖYMEN, HİKMET ÇETİN VE MURAT KARAYALÇIN’DAN OLUŞAN HEYET, BOZÜYÜK BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET EDEREK BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TALAT BAKKALCIOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NİN ESKİ
Şehrazat Künefe

Cumhuriyet Halk Partisi’nin eski genel başkanlarından Altan Öymen, Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın’dan oluşan heyet, Bozüyük Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ile bir araya geldi.

CHP Bozüyük İlçe Başkanı İsmail Akçasoy, parti yönetimi, CHP’li Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Altan Öymen, Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın’dan oluşan heyet, Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüştü. Misafir heyet Bakkalcıoğlu’nu ve parti yönetimini 31 Mart Yerel Seçimlerindeki başarılarından dolayı tebrik ederek görüş alışverişinde bulundu. Başkan Bakkalcıoğlu eski dönemde hayata geçirdiği projelerini de anlatarak yeni dönem projeleri hakkında bilgi verdi. Ziyaretin sonunda Bakkalcıoğlu, CHP’nin eski Genel Başkanlarından oluşan heyete nazik ziyaretleri, destekleri ve Bozüyük’e göstermiş oldukları ilgi nedeniyle teşekkür etti.