Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Bungalov evin bitişiğindeki kazan dairesinde yangın çıktı

SAKARYA’NIN SAPANCA İLÇESİNDE BUNGALOV EVİN BİTİŞİĞİNDE BULUNAN KAZAN DAİRESİNDE YANGIN ÇIKTI. YOL ŞARTLARI SEBEBİ İLE BÖLGEYE ULAŞAMAYAN İTFAİYE EKİPLERİ, YANGIN SÖNDÜRME TÜPLERİ VE BUNGALOVUN İÇERİSİNDE BULUNAN HAVUZDAKİ SU İLE YANGINDA MÜDAHALE ETTİ.

SAKARYA’NIN SAPANCA İLÇESİNDE BUNGALOV
Şehrazat Künefe

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde bungalov evin bitişiğinde bulunan kazan dairesinde yangın çıktı. Yol şartları sebebi ile bölgeye ulaşamayan itfaiye ekipleri, yangın söndürme tüpleri ve bungalovun içerisinde bulunan havuzdaki su ile yangında müdahale etti.

Yangın, Akçay Mahallesi mevkiinde bulunan bir bungalov evin bitişiğinde bulunan kazan dairesinde meydana geldi. Bungalovda konaklayan kişilerin haber vermesi üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye aracı, yol şartları sebebi ile yangının çıktığı kazan dairesinin bulunduğu yere çıkamadı. Bunun üzerine ekipler, yangın söndürme tüpleri ile yaya olarak yangın yerine ulaştı. Bungalov eve ait havuzun suyunu da kullanılarak yangın kontrol altına alındı. Maddi hasarın meydana geldiği yangın ile alakalı inceleme başlatıldı.