Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Bir buçuk saat ikna etmeye çalıştılar: Sigara yakarken polis yakaladı

BOLU’DA AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ VE ÇOCUĞU SIĞINMA EVİNDE BULUNAN BİR ŞAHIS, BELEDİYE BİNASININ YANINDA YÜKSEK BİR NOKTAYA ÇIKARAK ÜZERİNE YANICI MADDE DÖKEREK İNTİHAR ETMEK İSTEDİ. ÇOCUĞUNU GÖRMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEYEN VE CAM KIRIKLARIYLA KENDİNE ZARAR VEREN ŞAHIS, BİR BUÇUK SAATLİK MÜCADELENİN SONUCUNDA ŞAHSIN DALGINLIĞINDAN FAYDALANAN POLİSİN MÜDAHALESİYLE BULUNDUĞU YERDEN İNDİRİLDİ.

BOLU’DA AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ
Şehrazat Künefe

Bolu’da eşi ve çocuğu sığınma evinde bulunan bir şahıs, yüksek bir noktaya çıkarak üzerine yanıcı madde döktü. 1 buçuk saatlik mücadelenin sonucunda polis, sigara yakan şahsı dalgınlığından faydalanarak bulunduğu yerden indirdi.

Olay, saat 18.30 sıralarında Bolu Belediye binasının yanında bulunan terasta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir süredir çocuğu göremeyen Mustafa B. (28), akşam saatlerinde sinir krizi geçirdi. Eşi ve çocuğu sığınma evinde bulunan, Mustafa B. belediye binasının yanında bulunan terasa çıktı. Yüksek bir noktadan benzin ve alkol şişesiyle intihar etmek istediğini söyleyen şahıs, ‘çocuğumu getirin bana’ diyerek bağırdı. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri ve Mustafa B.’nin yakınları yaklaşık bir buçuk saat boyunca şahsı ikna etmeye çalıştı. İkna olmayan ve çocuğunun getirilmesini isteyen vatandaş, elinde bulunan alkol şişesinin kırık camıyla kendine zarar verdi. Aradan geçen bir buçuk saatlik sürenin ardından şahıs, yakınlarından sigara istedi. Polis vasıtasıyla şahsın dikkati dağıtılmak için sigara verildi. Sigarayı alarak yakmaya çalışan şahsı, polis ekipleri dalgınlığından faydalanarak bulunduğu yerden indirildi. Kelepçeyle elleri bağlanan Mustafa B., polis ekipleri tarafından ambulansa bindirildi. Üzerine benzin döken ve kollarında kesikler oluşan şahıs hastaneye götürüldü.