Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Call Center

Bilecik’te düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli şahıs yakalandı

BİLECİK’TE DÜZENLENEN UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLİRKEN KONUYLA İLGİLİ 4 ŞÜPHELİ YAKALANDI.

BİLECİK’TE DÜZENLENEN UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA
Şehrazat Künefe

Bilecik’te düzenlenen uyuşturucu operasyonunda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken konuyla ilgili 4 şüpheli yakalandı.

Bilecik Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce düzenlenen uyuşturucu operasyonunda; 1,29 gram sentetik kannabinoid (Bonzai), 0,61 gram metamfetamin maddesi, 1 adet kurusıkıdan bozma tabanca, 6 adet tabanca fişeği ele geçirilirken konuyla ilgili 4 şüpheli şahıs yakalandı.

Şüpheli 4 şahıs hakkında; ‘Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek Veya Bulundurmak’ suçundan ve tabanca ile yakalanan şahsa; ‘Ateşli silâhlarla mermilerinin ve bıçakların memlekete sokulması, imali, satılması, satın alınması, taşınması veya bulundurulması’ suçu kapsamında yasal işlem başlatıldı.

Ayrıca yakalanan şahıslardan 2’sinin çeşitli suçlardan dosya firarisi olarak arandıkları tespit edildi. 2 adet ‘Nitelikli Mala Zarar Verme’ suçlarından aranan şahıs savcılıkça serbest bırakılırken, ‘Açıktan Hırsızlık ve Motosiklet Hırsızlığı suçlarından aranan şahıs ise mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.